Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Vállig gipszelt karral egyedül...

Vállig gipszelt karral egyedül hogyan fürödjek és hogyan kössem meg a cipőmet?

Figyelt kérdés
ujjaim is gipszben vannak, kiv. hüvelykujj

2014. márc. 15. 13:45
 1/6 anonim ***** válasza:

a cipőfűzéshez itt van 2 videó

http://www.youtube.com/watch?v=si-iQpBBusM

http://www.youtube.com/watch?v=CLqdQ-f1RO0

biztos kell egy kis gyakorlás de szerintem megoldható.

A fürdés is kivitelezhető szerintem , de a te esetedben inkább zuhanyzonék. Én nem álíltanám át a víusugarat a zuhanyrózsára hanem csak folyasd a csapból állj a kádba és a kényesebb részeket vizezd be szappanozd majd öblítsd le. Érdemes egy pici edényt is használni amivel végzed a vizezést!

2014. márc. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Zuhanyzásnál húzz zacskókat a gipszelt részeidre!Vagy tekerd be alufóliába!
2014. márc. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Árva vagy?
2014. márc. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a videót, gyakorlom majd hétfőig!
2014. márc. 15. 14:40
 5/6 anonim ***** válasza:

Fürdéshez bezacskózod a karodat.


Ha a cipőkötés nem megy, húzol szandált vagy papucsot.

2014. márc. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Fürdeni én nem tudtam egyedül,mikor vállig gipszben voltam. Próbáltam úgy egyedül,hogy zacskót húztunk rá,de az alatt meg nagyon bepállott,szörnyű volt utána, így amíg gipszben voltam,végig segítettek nekem a fürdésnél.

A cipőkötés sem ment,ezért a cipőfűzőt simán csak betűrtem a cipőbe..illetve előtte kicsit meghúztam fél kézzel,hogy tartson egy darabig,míg laza lesz.De legtöbbször ezt is megcsinálták nekem :)

Nekem nem csak ezekben okozott nehézséget,szinte mindenben.így mindenhez kb segítséget kellett kérnem.Neked nincs segítséged?

2014. márc. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!