Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Agyrázkódás ellen mit lehet...

Agyrázkódás ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Kibuktattak focin és 2 forogtam, majd bevertem a fejemet a betonba. Fáj a fejem, szédülök, hányingerem már nincs. Orvoshoz kb 1 óra múlva tudunk menni. addig is mit lehet tenni, lehet-e jegelni vagy sem?

2014. márc. 27. 15:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha van púp,akkor azt jegelni,fájdalomcsillapító és pihenés.Ennyi amit tenni tudsz.
2014. márc. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Addig feküdj le, esetleg egy vizes zsebit tegyél még a fejedre.
2014. márc. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Megy a zöld pont!
2014. márc. 27. 20:55
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem két hete volt agyrázkódásom, csak kézilabda miatt. Fejbe csaptak, elájultam...

Veled már minden oké? Tényleg agyrázkódás volt?

2014. márc. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen! Engem kibuktattak foci közben de úgy, hogy a pálya beton széléig "kiestem". Magamtól keltem fel és mondtam, hogy nem érzem jól magam. De arra nem emlékszem ahogy elestem. Csak annyira, hogy valaki buktat, aztán semmi, majd magamtól rögtön felkelek. Majdnem kórház lett a vége, de én mondtam, hogy itthon pihennék inkább! :)
2014. márc. 29. 07:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!