Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Valaki adna némi tanácsot?

Valaki adna némi tanácsot?

Figyelt kérdés
Körömbenövésem van.. Már a "vadhús" is megjelent. Sebészetre nem akarok még/félek elmenni, valaki esetleg tud valami egyéb megoldást?
2014. ápr. 10. 21:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs más megoldás csak a sebészet. De lézerrel csináltasd az a biztos mert egyébként visszanő
2014. ápr. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy pedikűrös csodákra képes. Amúgy a szomszéd néni ugyanígy szokott járni. Már volt, hogy elvittem a sebészetre, levették az egész körmét a lábujjáról, és rettenetesen fájt neki. Aztán talált egy pedikűröst, aki kivágta úgy, hogy nem kellett levenni a körmét, meg nem is fájt. Azóta ha csak picit érzi, hogy feszül, már telózik is a pedikűrösnek, és jön SOS.
2014. ápr. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Mindenképp menj sebészhez, osztálytársamnak is benőtt a körme és egyszer véletlenül ráléptem, később megmutatta és nagyon vérzett, majd egy hétig nem volt suliba. Elment sebészhez, ő úgy megcsinálta neki hogy azóta se nőtt be, és sok jót mondott róla. Ez egy éve volt. Szóval mindenképp mutasd meg sebésznek. (bocs a hosszú szövegért csak el akartam mondani hogy nem kell félni és teljesen megéri)
2014. ápr. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!