Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ha valamire azt mondják, hogy...

Ha valamire azt mondják, hogy rosszul hegesedik, az mit jelent pontosan?

Figyelt kérdés
Szalagszakadásom volt bokánál.Teljes vagy részleges,nem tudom,mert több orvosnál voltam,de mind mást mondott.Nem gipszeltek.Az egyik mondta ezt a hegesedést,meg hogy kellett volna a gipsz.Mi bajom lehet,ha rosszul hegesedik?Fájni fog,nem mozog normálisan,sportolni fogok tudni,mint korábban(futás,bicikli,foci)?
2014. ápr. 11. 13:55
 1/2 anonim ***** válasza:

A keloidok piros, viszkető és nem ritkán fájdalmas kötőszöveti burjánzások, melyek a seben átnőve az egészséges szövetekre is ráterjednek. A sebgyógyulás befejeződése után is tovább növekedhetnek. Keloidok például égési sérülések után keletkezhetnek. Főleg az arcon, a füleken, vagy a szegycsont bőrén alakulnak ki.


Részletek: [link]


Én műtét után Kelo-cote Solaire kenőcsöt használtam, szépen begyógyult, igaz bele telt 2 év

2014. ápr. 13. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nem vagyok orvos, de szerintem annyit jelent, hogy valami miatt nem a megszokott gyorsasággal forrt össze. Nem kell rosszra gondolni, de előfordulhat cukorbetegeknél jobban.

ne legyen semmi komoly gond, gyógyulj meg mielőbb

2014. ápr. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!