Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Edzés közben szerzett sérülése...

Caola kérdése:

Edzés közben szerzett sérülésem kezelése (? )

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok körübelül fél éve heti 5 alkalommal edzek és egy folyamatos seb hátráltatja a hasi izomzatom fejlődését. Főként a hasam fejlesztésére eddig felüléseket csináltam de az váltja ki ezt a leginkább. A derekam alsó részén pont a farkcsontom előtt van a seb. Tudtok esetleg olyan hasizom erősítő gyakorlatokat mondani ami kevésbe veszi igénybe ezt a területet.

A válaszokat előre is nagyon köszönöm!!



2014. ápr. 23. 23:34
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Hagyd a felüléseket, nem tesz jót a gerincednek. Ajánlatosabb más gyakorlatokat csinálni, pl.: Lábemelés, Hasprés, Lábemelés függeszkedésben, Térdemelés függeszkedésben, Térdemelés ülve, stb..


[link]

[link] (itt kattints a hasra(ferde-alsó-felső) Remélem tudtam segíteni! :)

2014. ápr. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm baromi jó az oldal amit küldtél ki is lesznek ma próbálva :D
2014. ápr. 27. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!