Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » 14 éves vagyok 177 cm magas...

14 éves vagyok 177 cm magas és 74 kg! Az a problémám hogy mikor pl: focizok egy bizonyos idő után elkezd fájni a lábszáram. Először azt hittem meg húzódtam de nem . Nem is rúgtak meg nem is estem el szóval nem tudom mi lehet a problémám!?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 29. 12:25
 1/1 anonim válasza:

Hi


Nekem is volt ilyen problemam kb ennyi idosen és én is be voltam parazva, de aztan magatol elmult.

Szerintem azért van, mert fejlodik meg a szervezeted. Talan a csonthartyad is begyulladhat, ha nem pihensz eleget 2 edzes között. Min 48 orat jó kihagyni 2 nagyobb terheles kozott.

Illetve arra is figyelj, hogy ne tul kemény talajon fuss, pl.egy rosszul megvalasztott, tul vékony talpu cipo is okozhatja.

A lenyeg, hogy valószínűleg nem komoly.

2014. ápr. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!