Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Lehet bajom abból, ha itthon...

Lehet bajom abból, ha itthon varrtam össze egy sebemet magamnak?

Figyelt kérdés

Mindent fertőtlenítettem, varrócérnát használtam.

Elég mély és vastag volt, magától nem forradt be 2 napig, úgyhogy gondoltam miért ne.



2014. máj. 8. 16:25
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Pengével...
2014. máj. 8. 18:49
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Jóisten...Remélem azért kiszedted, de ez így is nagy butaság volt, hogy csak pár órát(?) volt benne. Ne csinálj többet ilyet! Ráadásul azzal is hátráltattad az összeforrását, hogy most kiszedted a cérnákat, és megpiszkáltad a sebet.

Én ragtapasszal leragasztanám, hogy ne menjen bele semmi piszok.

2014. máj. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
te idióta barom állat.. ezzel csak rosszabbat teszel te fasz
2014. máj. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
90%
ragtapaszbol nyirj ki ilyen cicanyakkendo formaju kis ragaszokat, es azzal tapaszd par helyen keresztbe, az osszetartja
2014. máj. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Úgy tudom, hogy varrás nélkül is meglehet oldani, de ahhoz olyan erősen tapadó sebtapasz kell, ami összehúzza és úgy is tartja egy ideig a sebszéleket.

Egyébként a tűzőkapcsosnak üzenem, hogy ez is egy eljárás a varrás helyett, bár ott valószínűleg nem vasból vannak a kapcsok.

2015. júl. 31. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!