Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Gipsz levételkor előfordult...

Gipsz levételkor előfordult már valakinél, hogy elvágták a bőrét véletlenül?

Figyelt kérdés

2014. máj. 14. 09:22
 1/6 anonim ***** válasza:
én még soha nem hallottam ilyenről... ne félj nem fogják elvágni a te kezedet sem :)
2014. máj. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az öcsémbe sikerült belevágni, pedig nem is mocorgott.
2014. máj. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vagy gipszvágó ollóval vágják le, aminek olyan a kialakítása, hogy nem vágja el a bőrt, tompa az a fele ami a bőrrel érintkezhet. Gipszvágó gépet nem tudom haszálnak-e valahol az országban, de attól sem kell félni. Olyasmi mint egy flex, de nem forog, hanem rezeg. Ezáltal a kemény tárgyakat (mint a gipsz) vágja, a puhábbakat (bőr) nem, hiába ér hozzá.
2014. máj. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Attól függ hol csinálják...a János Kórház kézsebészeti osztályán úgy szedték le a gipszemet (nagyújjtól volt a gipsz a könyökömig) hogy sikerült az ollóval felsérteni a bőrt de nem vészes csak kellemetlen volt ne úgy képzeld el hogy ömlött a vér csak picit felsértették! Ne parázz én is túléltem kellemetlen de kisebb gondod is nagyobb lesz a gipszlevétel után mint hogy van egy kis horzsolás a bőrödön!
2014. máj. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szorítsd a kezedet elfelé hogy legyen elég "luft". Nekem egy kis körfűrész szerűséggel vágták le és igencsak éreztem hogy közel van. De ügyes volt a doki és semmi baj nem lett! Másnap ment nyaralni és be volt rendelve egy csomó gipszes, akikről sorozatban vágta le a cuccot!
2014. máj. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
99 százalék, hogy nem lesz semmi bajod.
2014. máj. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!