Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Térdizület hogyan gyógyítható?

Térdizület hogyan gyógyítható?

Figyelt kérdés

Volt egy balesetem és most naponta gyógytornázok. Azonban a bal térdem valószínűleg nagyon meglett erőltetve és már lépcsőzni is képtelen vagyok. (a fájdalom mértéke miatt képtelen vagyok a bal lábammal egyet is felfele lépni)


Érdeklődnék, hogy tud-e valaki valami gyógyszert, amitől hamarabb gyógyul az izület?



2014. jún. 16. 11:37
 1/7 anonim ***** válasza:
izületjavító ajánlott pl. [link]
2014. jún. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, amikor olyan baj van, hogy lépcsőzni se tud az ember, akkor pihenni kell, nem szabad erőltetni, terhelni. Feküdni kell sokat, megvárni, míg megnyugszik, ami nem két nap...
2014. jún. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
S mégis mennyi idő múlva nyugszik meg? Már 1 hete pihentetem, (2 nap múlva icipicit jobban fájt) de mintha csak rosszabb lenne :(
2014. jún. 18. 15:00
 4/7 anonim ***** válasza:
Fú nem tudom, mert nagyon régen volt egy ilyen esetem, hogy erőteljes lejtőn futás után nem bírtam lábra állni és napokkal később egy megterhelésen bukott ki a fájdalom tartósan, aztán hosszú ideig kíméltem, ez azt jelenti, hogy hónapokig nem futottam, bringázáskor azt a lábam nem erőltettem, és a hétköznapokban kíméltem. Konkrét fekvés nem tudom meddig volt, de nem lehetett több egy hosszú hétvégénél, mert dolgoztam... hanem a munkahelyen utána nagyon sokáig nehezem mozogtam, és hát igen a lépcső volt a pokol. Nem tudok pontos időket na. Az erőteljes terheléssel várj te is minél többet, már amikor a hétköznapokban nem fáj, még akkor se erőltesd valami durva sporttal egy ideig, az a biztos!
2014. jún. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De amúgy meg menj dokihoz!!!
2014. jún. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

24-én lesz a féléves kontrollom.

Elég idegesítő, hogy 15 db lépcsőn még feltudok menni, de utána annyira nagy pokoli fájdalommal jár, hogy csak a jobb lábammal lépkedem fel :(

2014. jún. 18. 20:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Mindenképpen tisztázd az orvossal, hogy fél év után mitől vannak ilyen fájdalmaid.Az izület és porcépítésre meg vannak természetes és gyógynövény alapu cuccok, amiket élsportolók is használnak.Jobbulást!
2014. jún. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!