Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Véresre vakartam pénteken az...

Véresre vakartam pénteken az anyajegyet, menjek el vele orvoshoz?

Figyelt kérdés
Azóta nincs vele semmi, mondhatni ugyanolyan, mint azelőtt volt...nem tudom hogy vakartam el, nyilván mert sok szúnyog megcsípett, és ott meg elkezdett viszketni és csak reflexből vakartam. Én nem vettem észre,csak az egyik ismerősöm mondta, hogy tiszta véres a nadrágom, és nézzem meg, hogy mi van ott...érdemes vele elmenni orvoshoz? Mit tudna vele csinálni?

2014. júl. 21. 15:18
 1/6 anonim ***** válasza:

pl leszedi...

Nekem azért szedtek le jópárat,mert mindig viszketett,nagyon száraz volt, repedezett, ha véletlenül megvakartam már vérzett! Volt egy jóval kisebb abba véletlenül úgy belekaptam,hogy a fele lejött, elmentem orvoshoz, ő azt tanácsolta,hogy távolítsuk el, így is lett!

2014. júl. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem is kb lejött a fele, máskor nem szokott viszketni meg semmi, csak mellette viszketett és úgy vakartam el...ha nem mennék el vele senkihez, lehet valami baja?
2014. júl. 21. 15:51
 3/6 zsani123 ***** válasza:
elrakosodhat.
2014. júl. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azzal tisztában vagyok, de egyszer a tesóm belevágott magánok az arcán borotvával, aztán nem tudom mik jöttek ki az arcán, kenni kellett neki valami piros cuccal, és úgy jött le, utána meg leszedette..
2014. júl. 21. 17:45
 5/6 A kérdező kommentje:
És nekem semmi elváltozás nincs.
2014. júl. 21. 17:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy megúszod,de lehet,hogy nem, ezt előre még az orvos sem tudja megmondani. Nekem levétel után küldték szövettanra. Minek kockáztatni?
2014. júl. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!