Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » 2 éve eltört a bal bokám,...

2 éve eltört a bal bokám, viszont sokkal jobban terhelem azóta a jobb felét a testemnek?

Figyelt kérdés
Hiába volt rehabilitációm, igaz van 5%-os visszamaradásom is belőle a lábfejfelhúzásnál, viszont szerintem ez javul mióta tornáztatom otthon is picit, de futásnál, járásnál észreveszem, hogy jobban terhelem a jobb lábamat, most a cipőmön is észrevettem, hogy a jobb lábamon jobban el van kopva a talpa, mint a balon, azon szinte el sincs kopva és pont akkor vettem a cipőt, mikor meggyógyult a lábam. Mit tehetnék? Tudat alatt kímélem az biztos, mert nem féltem magam, ugyanúgy csinálok(nék) mindent, mint előtte, sőt még tán kicsit bátrabb is lettem. 19F

2014. júl. 6. 23:36
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!