Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Meg rúgta a lo a lábam, eltört?

Meg rúgta a lo a lábam, eltört?

Figyelt kérdés
Eltalálta a lo a jobb lábam kívülről a vadli alatt, a bokám fölött. Ra 5percre be lilult, es vérzett. A bokám mellett lett 2 nagy duzzanat, az nem tudom mi, lehet, h a csont? A lábam folyamamtosan zsibbad, faj nem tudom mozgatni, meg a lábujjam sem tudom behajlitani. Sebészet nincs mar ma, se hnap. Hazirovos van hnap, de sztem Max csak elküld vhova. Ma elmennek ügyeletre, csak,itt az ügyelet az egy kalap... Elküldenek a közeli településre a kórházba. Segítségek, h mi tevo legyek? Varom a mihamarabbi válaszokat, mert borzasztóan rosszul érzem magam

#láb #törés #nyílt tores
2014. aug. 5. 16:13
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
edesapam mar regota jar termeszetgyogyaszhoz, nagyon tud, sok embernek segitett mar. Javasolt vmilyen vértisztító es izonerosito gyógyszert, es mondta, h probaljam ra terhelni a testemet is minnel jobban. Velemyenek? Rendben, koszonom!
2014. aug. 7. 16:29
 22/23 anonim válasza:
Na minden rendben? Ujra 100% osan olyan vagy mint voltál? Végül a telhes gyogyulás mennyi ideig tartott?
2015. nov. 18. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Hala istennek rendben vagyok (lekopogom).. 4heten keresztul csak fekudtem, fekudtem es fekudtem. Mar pontosan nem tudom mit de szedtem 1-2 gyogyszert amit termeszetgyogyasz ajanlott. Nem mentem el vele ultrahangra. Mankóval es jarokerettel jartam, azt mondtak eroltessem ahogy tudom. Mindig probaltam lepkedni ra, stb.. Aztan elkezdett gyorsan javulni, mar nagyon orultem h mondjuk egyedul, manko nelkul ki tudtam menni a konyhaba enni, nem pedig 4.heten is az agyban kellett ennem... Akkor ott a napokban volt olyan, hogy jonak ereztem, elmentem a baratokkal beulni vhova. De valamennyi seta utan elfaradt es fajt a bokam, ezutan erre is figyeltem. Kesobb mikor teljesen rendben ereztem, akkor elkezdtem a rehabot tartos kocogassal, es igy tovabb. Mostanaban nagyon ritka, hogy faj de mindig erezni fogom egy kicsit. Remelem egeszseges marad!
2015. nov. 19. 10:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!