Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Beütöttem a fejem, voltam...

Beütöttem a fejem, voltam dokinál is, de semmi. Mi bajom lehet?! (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Tegnap volt egy balesetben részem, beütöttem a fejem, kb 10 perc múlva elkezdett zsibbadni a fejem, oldalt és ilyen bizsergést éreztem, és szédültem. Voltam dokihoz, megröntgenezték de azt mondták semmi komoly. De azóta is fáj, szédülök..a szemem is fáj! Ha megnyomom egy nagyon picit akkor homályosan látok, ez normális? Nem lehet hogy agyrázkódás, de akkor észre vették volna gondolom. Nagyon aggódok, lehet valami komolyabb bajom belőle?

2014. aug. 10. 01:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Te nem a vonatajtónak nekimenős vagy?

Túlparázod. Szerintem attól érzed ezeket a tüneteket, mert ráparáztál.


És ne nyomogasd a szemed kérlek, ez nagyon bizarr. Nincsen bajod, az agyrázkódásnak komoly és egyértelmű tünetei vannak. Ha nincsen hányinger, hányás, emlékezetkiesés, eszméletvesztés, akkor ez semmiféleképpen sem egy súlyos eset.


Nem akarlak megbántani, mert én is voltam hipochonder, hál istennek már kint vagyok belőle... Próbálj te is kijönni belőle ahelyett, hogy napokat rettegésben töltesz egy ilyen kis hülyeség miatt :)

2014. aug. 10. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem nem az vagyok! :O Igen, csak mikor történt a dolog, pár percre nem emlékeztem hogy hol vagyok, és félre beszéltem, de aztán magamhoz tértem. Hát remélem hogy nincs semmi komoly, most picit megnyugtattál.
2014. aug. 10. 02:08
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet egy enyhébb agyrázkódásod, pihengess vele sokat ingerszegény környezetben (kifejezetten a fekvés lenne ajánlott 1-2 napig legalább), és meglátod, nem lesz semmi baj. Ha bármi komoly lenne, az egyértelmű tüneteket mutatna, szal hidd el, észreveszed, hogyha bármi következménye lesz. De 1 nap már eltelt, most már 99%, hogy nem lesz semmi se, ha eddig nem volt.
2014. aug. 10. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Csak nagyon parás vagyok, soha nem volt még ilyen bajom. És már kb olyanok is eszembe jutottak, hogy bizonyos idő után valami agydaganat vagy valami ilyesmi dolog kialakulhat. Meg hogy a szemem is fáj, az is aggaszt.. Na de megpróbálok megnyugodni, és nem a hülyeségekre gondolni! :)
2014. aug. 10. 02:18
 5/8 anonim válasza:
0%
Szia ! Amennyiben 1 héten túl is fáj (nem kell nagyon fájnia, de elég, ha tompán és kicsit fáj), akkor a ütés kapcsán bevérzés keletkezett és azon a hagyományos orvoslás nem tud segíteni, úgy lehetséges egy másik módon ezen segíteni. Akkor írj az ertesits@gmail.com-ra.
2014. aug. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Persze. Rohadtul valószínű, hogy az ertesits@gmail.com címre fog írni ahelyett, hogy kórházba menne...

Egyébként a fejben keletkezett vérzéseken az orvostudomány TUD segíteni. ertesits@gmail.com viszont nem tud.

2014. aug. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De ha beverzes keletkezett volna akkor azt mar eszre vettek volna a rontgenen? meg annak nagyobb jelei lennenek nem?!
2014. aug. 11. 22:59
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Jaj kérdező, ne hagyd már, hogy megijesszen ez a kókler...

Annak félreérthetetlen jelei vannak, ha valakinek bevérzés van a fejében. Neked nincs, ez garantálható.

2014. aug. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!