Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » A bal csuklóm eltört és...

Sör-rétes kérdése:

A bal csuklóm eltört és érdekelne, hogy miután leszedik a gipszet és persze eltellik egy kis idő utánna, ugyanolyan lesz mint volt vagy csakkb 80%-os?

Figyelt kérdés

2014. aug. 31. 23:59
1 2
 11/12 anonim válasza:

Köszönöm a válaszaitokat! Kūlföldön vagyok,ezek szerint itt

nem világositanak fel csak ugy,nem mondtak semmit arrol hogy gyogytornaszhoz kellene mennem vele,csak annyit hogy minden rendben lesz csak időbe telik. Mozgattam ,csak nem jol ezek szerint és nem eléggé,egyedül voltam végig tudom,hogy erre nincs mentség és teljesen elfogadom azt amit mondtok hogy mit csináltam ezalatt az idő alatt,csak a gond az volt hogy nem mertem elég erősen végigcsinálni :( Mégegyszer köszönöm a válaszokat.

2015. márc. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Sziasztok,nekem most tört el a csuklóm 2.hete gipszben van és a 2.hétnél észre vettem hogy MINIMÁLISAN tudom benne mozgatni a csuklóm.ez normális?
2018. okt. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!