Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mit tudnék tenni?

Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés

Kezdeném azzal, hogy kíméljetek a "fordulj orvoshoz", "menj kórházba" és hasonló válaszoktól, még hozzá azért, mert a kórházban nem csinálnak semmit se, agyrázkódással hazaküldtek, hogy csak bevertem a fejem és aludjak, reggelre elmúlik, két nap után visszamentem, hogy nagyon nem vagyok jól, majd akkor már rájöttek, hogy tényleg agyrázkódásom van, kaptam infúziót meg este egy fájdalomcsillapítót és ennyi, egy röntgent azért csináltak, hogy nincs-e eltörve a nyaki gerincem (Ez mind Németországban volt).

Olyan problémám lenne, hogy már volt három agyrázkódásom is, mindegyik után maradt hátra idegi problémám. Az utolsó viszont akkor történt, amikor még az előzőnek az utó tüneteiből nem jöttem ki. A problémám az, hogy néha vannak ilyen roham szerűségeim: olyankor leblokkolok, nem megy a mozgás, fáj a fejem, de nem úgy fáj, mint amikor napszúrást kapsz, vagy csak fáj, ez másfajta fájdalom, mintha az idegeim játszanának velem, zsibbad olykor a karom, nem bírok beszélni, van hogy elsírom magam a fájdalomtól, mintha meg lennék bénulva, van hogy remegek is, ráz a hideg, vagy lever a víz, mikor mi, aztán ez tart egy darabig 30-60 percig, utána pedig elcsöndesedik minden és mintha valami önkívületi állapotba kerülnék, nem fáj semmi, megszűnik a külvilág, csak fekszem mozdulatlanul és általában ez a szakasz tart olyan 10-15 percig, utána erőt veszek magamon és nem érzem magam túl jól, fáj mindenem, de fel bírok kelni, és hirtelen jobban leszek (mintha nem is történt volna semmi). Ez amit most leírtam, nagyjából 30 perce történt meg velem utoljára, viszonylag sűrűn előfordul. Ami még tünetem van, az az hogy ma belázasodtam ok nélkül. Az utolsó agyrázkódásom 2 hete volt, illetve éjszaka fájt a torkom, de most nem fáj csak lázas vagyok.


20/L


2014. dec. 20. 22:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Mi nem tudjuk így megoldani a problémádat, hiába mondod, hogy ne írjunk olyanokat, hogy fordulj orvoshoz, menj kórházba, ugyanis jobbat szerintem egyikünk sem tud. Ha a TB-s ellátás nem nyújt megfelelő segítséget, akkor ilyen mértékű probléma esetén talán érdemes lenne magánorvost felkeresni, még ha boros árat is kell érte fizetni. Ő majd mindent megtesz azért, hogy meggyógyítson.


Mielőbbi jobbulást!

2015. jan. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!