Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Budapesten ingyenes vagy...

Budapesten ingyenes vagy olcsó kosárlabdázási lehetőséget tudtok? Ha edzésre járnék, kinevetnének? (többi lent)

Figyelt kérdés

Kosárlabda edzésre gondoltam, nem pedig pályán haverokkal játszani.


A kosárlabdázás a szenvedélyem, szívesen űzném szabadidőmben is. A gond az, hogy mindössze 152 cm magas vagyok, amiből midnig gúnyt űznek. Habár ez nem akadályozhat meg abban, hogy részt vegyek az órai játék meccseken. Azt hiszem, ha az iskolában, edzések nélkül elsajátítható szintet nézem, akkor nem vagyok annyira borzalmas, mert ha a fiúknak lányt is kell a csapatukba behívni, mindig engem választanak.


Viszont attól félek, hogyha elmennék egy edzésre, már a beiratkozásnál kidobnának vagy kiközösítenének csak azért, mert törpe vagyok.


Valakinek van tapasztalata ezekkel kapcsolatban?

17/L



2014. dec. 4. 18:42
 1/1 Magyarmanó ***** válasza:
A magasságodról nem tehetsz, ez nem lenne ok a kiközösítésre, ha bizonyítod, tehetséges vagy.
2014. dec. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!