Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Fehér hegek vannak a lábamon...

Fehér hegek vannak a lábamon és nem akarnak halványulni, elmúlhat valamikorra vagy örökre ott maradnak?

Figyelt kérdés
Szóval vágdostam magam kb egy hónapja és miután a sebek elmúltak ilyen fehér csíkok maradtak a combomon, olyanok mint amik esés vagy horozsolás stb. Után keletkeznek. Az olyan sebeim után nekem azok elmúltak de ez nem akar halványulni van rá valami krém vagy ilyesmi ami segithet vagy egyátalán elfog múlni ?

2015. febr. 7. 11:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Van egy dolog, ami segít: az idő. Nekem nagyon mély vágások után is vannak hegeim, egyre kisebbek és halványabbak (mondjuk 4-5 évesek is). Ami kevésbé volt mély, azok szépen elmúltak teljesen, vagy minimálisan látszik. Szóval idővel kevésébé fog látszani.

Ettől függetlenül nem éppen jó dolog a vagdosás.

2015. febr. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem műtve volt a lábam és egy életen át meglátszik a helye, és a nap sem fogja meg a fehér hosszú vágást.
2015. febr. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat de nem ismertek valmi kremez vagy barmi praktikat ami halvanyithatja a csikokat?
2015. febr. 7. 20:11
 4/5 TomaSSz91 válasza:

Először is ! Normális vagy ?? Értem én hogy szar az élet de ez sosem megoldás senki számára hogy vagdossa magát!!


Másodszor pedig:


Hámosító krémet keress! Pl. Bepanthen . Bár idővel is majd el fog múlni. Én nekem egy kb 10 cm-es hosszanti vágás után maradt heg van az alkaromon 10 éve történt baleset után s már már alig látszik ahhoz képest!

2015. febr. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 TomaSSz91 válasza:
De elvileg akár a körömvirág krém is megteszi ha mákod van a gyógyszertárban akciósan 900 ft két tubus
2015. febr. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!