Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » 2 hónapos bokarándulás után...

2 hónapos bokarándulás után miért kattog, görcsöl a lábam még mindig?

Figyelt kérdés

Futni már valamennyire tudok,de néha járásnál még "elakad" begörcsöl a lábam és olyankor egy kicsit összecsuklok. De tesi óra után is fájni szokott.

Természetesen már volt pihentetve több napig/hétig,fásliztam,kenegettem



2015. febr. 11. 19:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem 5hete történt, azóta kocogni,futni tudok de vannak mozdulatok amikor nagyon tud fájni.. azóta se tudok normálisan focizni.. kezdek én is kétségbe esni..bár nekem nem szokott kattogni, görcsölni meg egyáltalán nem
2015. febr. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

én ma ahogy mentem lefelé a lépcsőn 2 fok között úgy begörcsölt hogy majdnem leestem.

Röntgen megállapította,hogy nincs törés v. repedés. De szerintem újra kórház lesz belőle.

Egyébként elírtam még nincs 2 hónapja hogy történt... 6 hete volt

2015. febr. 13. 17:44
 3/3 anonim ***** válasza:
előző vagyok, szerintem a görcsölés az nem a szalagok vagy a csont miatt van.. próbálj meg nyújtani minél többet meleg vízbe az talán segít.
2015. febr. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!