Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mi történhetett a bal lapockám...

Mi történhetett a bal lapockámmal?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Tegnap észrevettem,hogy erőssen fáj a bal lapockám,és környéke mozgás hatására.Úgy érzem,hogy az izmok fájnak,izületek,Amire gondolok,hogy egy ember elesett az utcán, odamentem felsegíteni, és csak a bal kezemre támaszkodott,én pedig teljes erővel feszítettem magam,hogy ne essek rá. Lehet akkor húzódott volna meg?

Volt már valakinek hasonló? Voltarennel kenem, napi 3x. Ha pár nap alatt nem múlik el akkor orvoshoz megyek.


Nektek mi a véleményetek,mi történhetett?



2015. márc. 8. 10:59
 1/2 A kérdező kommentje:
Illetve,ha nagylevegőt veszek is fáj,mikor úgy alapból tágul a mellkas.
2015. márc. 8. 11:05
 2/2 anonim ***** válasza:
Izomgyulladás túlerőltetéstől. Borogasd és kenegesd, valamint ha van Bioptron lámpád, akkor azt is használd!
2015. márc. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!