Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mi történhetett az ínszalagommal?

Mi történhetett az ínszalagommal?

Figyelt kérdés

Múlthéten tesin játékóra volt, ezért azt lehetett csinálni, amit csak akartunk. Így hát mi barátnőmékkel elkezdtünk nyújtani. És egyik barátnőmmel együtt járok tornázni, ahol úgy szoktuk kinyújtani egymást, hogy az egyik ember lefekszik hanyatt a földre és szétteszi a lábát, a párja meg a térdénél fogva minél nagyobbra tárja a lábát. És az a lényeg, hogy ezen a játékórán megkértem barátnőmet, hogy kinyújt-e, ő meg mondta, hogy igen és közbe ott volt egy másik barátnőnk, aki kérdezte, hogy segítsen-e és barátnőm mondta neki, hogy aha. És lefeküdtem a földre és mindketten megfogták a lábaimat és mondták, hogy majd szóljak, ha fáj. És én azt hittem, hogy majd ilyen tök lassan fogják lenyomni a lábamat, ehelyett mindketten hirtelen rátehénkedtek a lábamra, úgy, hogy a spárga majdnem lement, pedig nem is tudok spárgázni és felsikoltottam a fájdalomtól, erre ők még nem is az, hogy legalább bocsánatot kértek volna, még röhögtek azon, hogy én milyen sikítottam...De nagyon fájt, azt hittem, elszakadt az ínszalagom. Utána egy pár napig folyamatosan fájt mindkét oldalt a combtövem és járni is alig bírtam, aztán jó lett, csak a bal combtövem fáj még mindig állandóan. Ma is nyújtottam tesi órán és tök hangosan kiroppant a combtövemnél, aztán próbáltam spárgázni, stb, aztán 5 perc múlva megint tök merev voltam. És amikor hazajöttem, hiába nyújtottam megint, még csak ki sem akart úgy roppanni legalább, mint tesin, még mindig tök merev ott a bal combtövem és sehogy nem akar kinyúlni....

Szerintetek mi történhetett a lábammal? Járás közben nem fáj már, meg semmi, csak nyújtás közben érzem, hogy nagyon merev.


2015. márc. 9. 19:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Menj vele el reumára, mert meg kell röntgenezni. Nehogy maradandó sérülés legyen.
2015. márc. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!