Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ez miféle vádli-sérülés?

Ez miféle vádli-sérülés?

Figyelt kérdés

Szombaton hepe-hupás talajon sétáltam intenzívebben és egyszer csak úgy belenyilalt a vádlimba, mintha egy kígyó harapta volna meg. Iszonyatosan fájt. Azt hittem ilyen "magnéziumhiány", legalábbis arra hasonlított. Éreztem, hogy megduzzad és aznap elég kín volt ráállni. Hűtöttem és bevettem egy gyulladás gátlót.

Másnap egész jó volt, úsztam is vele. Igazából negyednap éreztem, hogy hát azért még fájdogál és mikor megtekintettem egy tenyérnyi kék-zöld folt volt rajta, még a bokámon is volt egy hatalmas zöld folt.


Ez mi? Zúzódás, ficam? Remélem elég csak pihentetni, hűteni. De röhej, mert mindössze séta közben történt.


2015. ápr. 10. 07:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Orvoshoz kellene elmenned, mert lehet részleges szalagszakadás is. Ha bekékült, akkor mindenképp lássa doki!
2015. ápr. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!!

Az lesz, hétfőn megyek orvoshoz, mert péntek estére még jobban belilult-kékült. A bokám szinte sötétlila, holott eleinte csak a vádlim fájt.:(


Vajon az ilyen sérülés mennyi ideig gyógyul?

2015. ápr. 12. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!