Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » A gipszben is fáj még majd a...

A gipszben is fáj még majd a törött csont?

Figyelt kérdés

2015. máj. 29. 13:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Elvileg gipszben nem fájhat. Nekem a gipsz nyomta a lábam, meg éreztem, hogy nem egy egészséges láb van a gipszben, de fájni nem fájt. Akkor fájt, mikor levették.
2015. máj. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem sem fájt a bal csuklóm azalatt a kb. 1.5 hónap alatt amíg gipszben volt.


Te is eltörted a csontod? Hogyan?


Jobbulást!

2015. máj. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem sem fájt. Az első napokban kicsit duzzadtnak éreztem, meg lüktetett, de ennyi.
2015. máj. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

"Te is eltörted a csontod? Hogyan? "


leugrottam kábé egy emelet magasból, combcsonttörés.De gipszet még nem kaptam eddig.

2015. jún. 2. 14:05
 5/9 anonim ***** válasza:
Műtöttek? Parkour?
2015. jún. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Joe001 ***** válasza:
100%

Combcsont .... az szép ! :/

Nekem is volt egy combcsont törésem , igaz már jó pár éve annak , (akkor 7 éves voltam , most 34 )

Engem autó ütött el .

Arra emlékszem , hogy 3 hétig feküdtem bent a kórházban , és valami súlyokkal húzatták a csontot a helyére, mert elég szépen elcsúszott .

Azután jött 6 hétig a gipszteknő . hónaljtól lefelé , a jobb lábam teljesen , mivel ott volt a törés , a bal pedig térdig volt begipszelve . Tehát semmi mozgás , csak feküdtem .

Szintén nyáron történt , és rettenetesen viszketett , és meleg volt , kicsit fájt néha , de nem volt vészes.

A 6 hét elteltével mikor levették a gipszet , 2 hónapot töltöttem terápiával. Először mankóval tanultam meg járni,majd kaptam egy kis görbebotot is , amivel jártam az iskolába. Emlékként , még most is megvan.

Remélem azért neked nem lesz ilyen durva .

2015. jún. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kegyetlenül hangzik, előző, én nem bírnék ki ilyet.


Hogy tudtál így vécézni meg mosakodni? :(((

2015. jún. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nekem csak mütötték,nem lesz gipszem szerencsére.
2015. jún. 6. 18:48
 9/9 Joe001 ***** válasza:

Ki lehet , ki kellett bírni , mindezt persze 7 évesen :/

Természetesen azokat a bizonyos helyeket kihagyták a wc-zésre. Nem volt egy leányálom , de hála az égnek , már csak egy rossz emlék .

2015. jún. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!