Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Tudnátok mondani pár hasonló...

Tudnátok mondani pár hasonló kínzóeszközt?

Figyelt kérdés

(Ne haragudjatok, fogalmam sem volt hogy ez melyik kategóriába illik, ha gondoljátok akkor jelentsétek)


Átugorható háttérsztori:

[Az egyik barátnőmnek szeretnék egy meglepetés-rajzot készíteni. Nagyon szereti a morbid/horror dolgokat, ezért úgy döntöttem hogy újrarajzolom az egyik alkotását. (Még nagyon kezdő, én sem vagyok profi de nagyon szereti a rajzaimat, biztosan örülni fog neki :D) Azt a művét rajzolnám újra, ahol az egyik karakterét fogva tartják egy kínzókamrában. (Ne szóljatok semmit, ő ezeket a dolgokat szereti és kész :P)]


Rövidre fogva, olyan kínzóeszközökre vagyok kíváncsi, amiket használat közben nem kell fogni/kezelni, hanem simán "benne lehet hagyni" az áldozatban. Mint például ha valakit felakasztunk pár kampóra a végtagjainál fogva.



2015. máj. 30. 15:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Régen volt egy ilyen, hogy bambuszt ültettek az illető feneke alá, és hát a bambusz nagyon gyorsan nő...

Aztán ami még eszembe jutott, ismered Poe: a kút és az inga című novelláját? Amikor kifektetik az illetőt és fölötte egyre lejjebb ereszkedik a bárd. Az rajzban is látványos lenne és nem is kell hozzá külső segítség.

Meg van az, amikor úgy kötözik meg, hogy megfojtja saját magát ha próbál kiszabadulni.

Most hirtelen csak ennyi jut eszembe.

2015. máj. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Pear of anguish, nem tudom mi a neve magyarul, googlezd meg hogy néz ki...ezeket a testnyílásokba lehet behelyezni és kinyitni...ezt mondjuk rajzolhatod valakinek a lába mellé dobva vagy dekorációnak. Esetleg még spanyolcsizma.
2015. máj. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!