Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Elnyomhat valami fontos...

Elnyomhat valami fontos pontot a térdemben?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok és volt egy sérülésem a jobb térdemmel. Majd a csont a térdemben kijjebb került mint volt. Már nem fáj, csak ha nagyon erősen rajta térdelek. Orvos látta, volt röntgen meg minden. Azt mondták majd eltűnik.

Azóta rendszeresen terhelgettem, futottam, edzettem rá. (itthon) És azon gondolkodtam, hogy az a csont el nyomhat akármilyen fontos részt/eret, akármit a térdemben? (Ettől most nagyon beparáztam.) Aztán mivel sportolok is, gondolkodtam, hogy veszek porcerősítőt. Ez segíthetne rajta?


2015. jún. 17. 19:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Azon mi a franc tűnne el? Ha elcsúszott a csontod, az nem játék...

A szalagjaid például simán tönkremehetnek (megváltozik a terhelés eloszlása), ha a csont nincsen a helyén, az ízületeidnek is gondjuk lehet később.

2015. jún. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!