Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mit tegyek hogy az osztálytárs...

Mit tegyek hogy az osztálytársaim odafigyeljenekrám, észrevegyék hogy fontos vagyok én is?

Figyelt kérdés

2014. szept. 5. 22:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért akarsz kitűnni ? Sokszor jobb csendben meglapulni és figyelni a történéseket. Sokszor jobb kimaradni a dolgokból.
2014. szept. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Húzz a fejedre egy XXXXL-es kotont, kend össze májkrémmel a mellkasod. Szaladj körbe körbe, ugorj fel a tanári asztalra, és a zsírós tappancsaiddal tapicskold össze az asztalt. Tuti siker.
2014. szept. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

A) Vegyél egy vadászpuskát, majd fekete göncökben menj be és lőjj le mindenkit.


B) Szarj a terem közepére


C) A könyveidből építs máglyát, majd gyújtsd meg, ugráld körbe, közben szórj rá Yugi-Oh kártyákat és énekeld a Somewhere Over The Rainbow című számot.

2014. szept. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Amikor én jártam iskolába, nekem az volt a legfontosabb, hogy kitűnjek és fontos legyek. Ez sikerült is csak közben a tanulásom rovosára ment ki is rúgtak. Akik meg csendben voltak vagy legalábbis nem a csapat közepe mára tanárok orvosok. Most én lennék az ő helyükben. Fura mi?
2014. szept. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!