Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ngyon fontos!! Eltört a...

Ngyon fontos!! Eltört a lázméro a hálószobába mit kell csinalni?

Figyelt kérdés
Na ugy volt h mertem a lazamat aztan anyum meg leeakarta razni a lazmerot aztan puff le a foldren rogton ki is mentem a szobabol anyumek ott laknak ott vannak a legtobbet a szobaba en csak azert voltam ott mivel beteg vagyok most is.Na de szoval szet tort anyum megfogta puszta kezzel felvette kidobta a konyhai kukaba.Aztan a kukabol kivette megint csak szabad kezzel aztan kivitte a kinti kukaba.ez nagy baj volna hogy hozzaert?Lehe nem is tort el mert annyit lattam hogy az oldala lepattant eleg arosen vagodott le a foldhoz.Nem lesz semmi baj?Anyum megfogta roggton hozrta a porszivot felporszivozta meg kinyitota az ablakot.De amikor szet tort a fekete pizsim volt rajtam hat kb 1.5 meterre alhattam a torott lazmerotol de a pizsamamarton nem maradt csepp vgay vmi?Mert most is ez van rajtam es ez is lesz mivel fekszek beteg lazas vagyok.Innet nem fog parologni?Vagy vannak valami amire oda kell figyelni?

2015. ápr. 17. 21:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Egy lázmérőnyi higanytól nem lesz semmi bajod, ha már ki van dobva akkor meg főleg.
2015. ápr. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

"Mi a teendő, ha összetörik a lázmérőnk?


Először is: TILOS FELPORSZÍVÓZNI, MÉG ÚN. HEPA SZŰRŐS PORSZÍVÓVAL SEM!"


[link]

2015. ápr. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%

Nos néhány kérdés:


1.) Egyáltalán higanyos volt az a lázmérő? Mert nem írtad, csak az agyadba vert rinya látszik az írásodon!

2.) Ha higanyos is volt, csak a burkolat tört el, vagy a bele is? Kifolyt a higany?


Egy hőmérőtől ne fog kipusztulni a család!


Ha higany kerül a földre, akkor azt egy papírlappal össze lehet szedni, és egy zárható üvegbe tölteni, a maradékot pedig le kell szórni kénporral.

2015. ápr. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

1.Igen higanyos volt

2.igen szet tort 2 fele

3.segitsen mar valaki nem lesz akk semmi?:Mert csak sztem rogton szett tort kivitte rotgon anyu de en o miata agodok mert megfogta kezzel

2015. ápr. 17. 21:48
 5/14 anonim ***** válasza:
86%
Kénpor pedig gondolom minden háztartásban megtalálható a só, bors és a nitrogén mellett. :)
2015. ápr. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

fiuk ezen nagyot rohogtem :D

''jajj, ne hozzátok már rrá a frászt a csajra!


igen, mérgező, de egy hőmérőben nincs olyan sok, hogy bárki is meghalna tőle.


én évekkel ezelőtt törtem el egyet .. órákig játszottam vele... egyik kéz, másik kéz... majd beleejtettem a malteros vödörbe és felkenték a csempe alá a konyhában... mindenki életben van...


kiskutya ha megette... akkor majd kijön belőle... itasd le tejjel... vagy nem tudom, de nem fog meghalni...


... bár, személy szerint nem ettem még higanyt!

''

2015. ápr. 17. 21:51
 7/14 Mizer válasza:
56%
A higanyos lázmérőket kb:10 éve nem árusíthatják de már előtte jóval is csak festett alkoholosat lehetett kapni amibe kék vagy piros ez a folyadék ha ilyen színű volt akkor biztos nem higany mert az ezüstös. Ha tényleg higany volt benn akkor elmesélek valamit: régen ahol hozzá szoktak nagyobb mennyiséghez férni és valakivel ki szerettek volna tolni kapott 1 evőkanálnyit a kávéjába és a vécére is nehezen jutott ki mert az a súlyánál fogva gyorsan átfolyik. Utána semmi baja se volt max. mérgelődött ha messze volt az illemhely. Szóval biztos hogy nem lesz bajod.
2015. ápr. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
ezustos szine volt inkabb olyan mint a fem :D
2015. ápr. 17. 21:57
 9/14 anonim ***** válasza:
36%

"Az üzenet szövege: nem vagyok hulye lattam hogy ket felben volt a lazmero szten akkor ne tort el vagy mi?"


1.) Ne privátban irkálj, ez egy nyilvános oldal!

2.) Ne hazudozz, a kérdésben azt írtad: "Lehe nem is tort el mert annyit lattam hogy az oldala lepattant"

3.) De igenis hülye vagy, mert beszartál és kirohantál, és azt se tudod, hogy egyáltalán higanyos volt-e!

2015. ápr. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Mizer válasza:
100%
Mondjuk a higany az eléggé fém, de akkor se lesz bajod.
2015. ápr. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!