Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Segítség! 1-2 hete gyantáztam...

Segítség! 1-2 hete gyantáztam a lábam és néhány foltban leszedte a bőrt és aztán bebarnult. Hogyan tüntessem el? Rá lehet napozni?

Figyelt kérdés
Kentem rá aloe verát is, de még mindig nem tűnt el. Mit csináljak? Gondoltam, ha ránapozok és rábarnulok, akkor talán szép fokozatosan egybeválna a bőröm színével és eltűnne. Ennek van értelme? Lehet ilyet csinálni? Van értelme megpróbálni?
2015. jún. 22. 14:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia, pont volt egy ilyen kérdés tegnap:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__serulesek-balesetek_..

Próbáld meg az illetővel kitalálni, azóta biztos előrébb jutott

2015. jún. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A sérült bőrnek sose tesz jót a napozás, ha napra is mész, használj erős fényvédőt - mondjuk ezt amúgy sem árt.

Kenegesd neogranormonnal, körömvirággal vagy valami hasonlóval. De valószínűleg úgy is időbe fog telni. Én egyszer jártam hasonlóan, annak jó néhány hónapig látszott a nyoma.

2015. jún. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!