Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » A testvérem focizott és...

A testvérem focizott és összerugdosták a lábát. Bedagadt, de raktunk rá jeget és már enyhült a duzzanat. Kezdett kékülni. Szerintetek lesz még valami vele? Rá bír állni, járni is tud rajta. Lesz még vele valami?

Figyelt kérdés

2015. jún. 30. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha törés lenne, vagy bármi akkor nem tudna ráállni, és már olyan rosszul lenne mint fene.
2015. jún. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg "csak" zúzódás. Az is kékül. A hideg vizes borogatás jobb rá, és ne erőltesse meg. Illetve sport krém, vagy feketenadálytő krém. Ezeket tudom, hogy jók.
2015. jún. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
El fog múlni? Pár nap múlva?
2015. jún. 30. 21:43
 4/6 anonim ***** válasza:

Én 2-3 napig jegelném / hidegvizes borogatás, és ágynyugalom amennyire lehet, de ja,el fog műlni.


Amúgy mivel ez nem gyulladás/égés, a feketenadálytő-krém nem fog csinálni semmit vele.

2015. jún. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A feketenadálytő zúzódásra van. Nekem anno a patikus javasolta, bevált.
2015. júl. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Már elmúlt neki. :)
2015. júl. 1. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!