Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Idegsérülés. Javulhat-e?

Idegsérülés. Javulhat-e?

Figyelt kérdés

Majdnem 6 éve történt a baleset, 10 éves koromban. Sikerült áttenyerelnem egy régi üvegajtót, elvágtam a csuklómat, nem messze az ütőeremtől, és három ujjam, a középső, gyűrűs, és mutatóujjam tövét. Na mármost ezzel a három ujjal elég sok gondom akadt. Egy darabig mozgatni is alig tudtam őket, a kozépsőt nem tudtam teljesen behajlítani, és egy darabig egyáltalán nem éreztem őket. Jártam valami gyógytornaakármire kb 3 hétig mert annyit mondtak, talán valamennyit javított rajta. Most már javult a helyzet, de nem tökéletes. Jobban érzek velük, ahhoz kepest ami volt sokat javultak. De ha esetleg visszamennek erre a gyógytornára javulhatna még? Vagy ezt már nem tudom befolyásolni, esetleg az idő segít majd rajta?

Egészen eddig nem zavart annyira, d emost már igen. Lehet most jött meg az eszem vagy nem tudom. De még reménykedem.


2015. júl. 12. 22:18
 1/2 Lakatos Géa válasza:
Bár szar vagyok bioszból és orvos sem vagyok, de szerintem lesz az tökéletes is. A gyógytorna jó ötlet, és időre is szükség is van, de rendbe fog jönni. Gondolj bele, ha annyira rossz lenne a helyzet lehet amputálni kellett volna, de lehet hogy hülyeséget beszélek.
2015. júl. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egy próbát megérhet. Nem biztos, hogy tökéletes lesz, mert az idegsérülés az kényes dolog, de azért reménykedni lehet. :) Szedjél B vitamint, az jót tesz az idegeknek.


Jobbulást kívánok!

2015. júl. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!