Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Agyrázkódást kaptam?

Agyrázkódást kaptam?

Figyelt kérdés
Négy napja wakeboardoztam, és nagy sebességgel fejjel a vízbe estem, és nagyon fájt, iszonyatos migrén szerű fájdalmat éreztem a fejemben. Még ma is fáj főleg amikor lehajolok, meg amikor lépcsőzök, liftezek. nagyon ritkán szédülök, nincs semmi émelygés, hányás, ezért nem is gondoltam agyrázkódásra de ez már durva hogy ez az ötödik nap, és még mindig nagyon fáj a fejem, és érzékeny mindenre. Most nagyon megijedtem, mert sportoltam végig, aktívan mozogtam, meg olvastam is tv-ztem, és csomó mindent csináltam amit agyrázkódással nem szabad, semmit nem pihentettem. Most nagyon megijedtem, mit csináljak, valaki segítene?

2015. júl. 28. 14:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj el most az orvoshoz, ne halogasd.
2015. júl. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és ilyenkor sürgősségire kell menni vagy hova?
2015. júl. 28. 14:37
 3/3 A kérdező kommentje:
elmentem, azt mondták csak zúzódott és h. pihenjek vele, de pont ma van egy hete hogy történt és még mindig fáj. Mi a franctól lehet, mit tehetek ellene?
2015. júl. 31. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!