Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ha leesik a nagy lábújjamról...

Ha leesik a nagy lábújjamról a köröm rögtön lesz alatta egy új vékony körömféleség vagy nem lesz alatta semmi?

Figyelt kérdés

2015. aug. 3. 23:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Majd csak hónapok múlva fog visszanőni teljesen.
2015. aug. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt tudom de valami vékony kezdetleges köröm nem lesz alatta? Csak hús
2015. aug. 4. 10:23
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem lesz alatta.
2015. aug. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
De, egy vékony körömréteg lesz alatta, szinte észrevehetetlen. Majdnem vísitottam amikor megláttam,mert úgy néz ki, mintha csak hús lenne, pedig van egy vékony köröm.
2015. aug. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 gumicsizmás bagoly ***** válasza:
MENJ EL ORVOSHOZ, MERT A VÉGTAGOKON LÉVŐ SEBEK KÖNNYEN ELFERTŐZŐDNEK.
2015. aug. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Miután leesett vagy előtte?
2015. aug. 5. 10:52
 7/8 anonim ***** válasza:

Sötétben strandpapucsban lábbal belöktem egy vasajtót, ott rúgtam meg, ahol egy kiálló vízterelő vaslemez volt felerősítve...

A hüvelykujj körmöm teljesen hátrahajlott ("hanyatt lökte magát"). Csak pár csepp vér szivárgott, s igazából nem is fájt nagyon. Visszahajtottam a körmöm, lábmosásánál, zokni húzásnál kicsit kíméltem, nem okozott különösebb gondot. 1-2 hét alatt kialakult alatta egy vékony (fólia szerű) hártya, kb. 1 hónap után letekertem a körmöm a tövénél, azóta az új köröm szebb mint az eredeti..., és semmi bajom vele.

A jelentéktelen vérzés oka állítólag az életkorom lehet (67), mert ekkor már a végtagok vérellátása állítólag rosszabb mint fiatal korban.

Megúsztam mindenféle orvosi beavatkozás nélkül, azt hiszem szerencsém (is) volt... Azért egy doki bevonását ajánlom mindenkinek, aki a pedikűr ezen fajtáját "választja"...

2015. aug. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 lewega ***** válasza:
Van alatta valami, ami nem bőr, de körömnek sem lehet még nevezni, de védi az alatta levő húst.
2015. aug. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!