Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Normális hogy a kiadós ételek...

Normális hogy a kiadós ételek után rögtön (nagy) wc-re kell mennem? Lehet hogy ezért vagyok vékony nagyon? 167/46 16/L

Figyelt kérdés
2009. aug. 8. 17:11
 1/6 anonim ***** válasza:

télleg elég vékony vagy.

a kiadós, zsíros ételek után nekemis kell menni wc-re. van ilyen h vki érzékenyebb erre.

kicsit énis vékony vagyok (165/51)

2009. aug. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én is elég vékony vagyok engem az általam készített muffin indít be mindíg xd de imádom

L/17 170cm 48 kg

2009. aug. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, normális. Gyors az anyagcseréd.
2009. aug. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
78%

szerintem nem olyan biztos hogy tul jo ez nézd meg hogy milyen ételek után van ez.. és ha megtudtad akkor menny el orvoshoz én is ugyan igy voltam és laktoz érzékeny lettem és sajnos késön vettük észre szoval az is maradok.

meg lehet akármilyen bél és gyomor probléma nézesd megmagad nm vészes :)

2009. aug. 12. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én van,hogy már a húslevesnél felkeresem a retyit,naponta3-5x megyek wcre és mégis egy mázsa vagyok,nem sikerül fogynom. ez se jobb!
2009. aug. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ilyenem nekem is van pl gyors kaják után, öt percet várok aztán mennem kell. Meg ha nagy ritkán étterembe megyünk.

Hm.. talán ha több gyors kaját ennék lehetnék vékonyabb:) 16/175/67

2015. ápr. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!