Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Amikor valakit elcsap a...

Amikor valakit elcsap a vonat, erez fajdalmat mielott meghal, vagy olyan gyorsan tortenik, hogy ideje sincs az embernek fajdalmat erezni?

Figyelt kérdés
2015. aug. 11. 05:17
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Egy biztos: ne próbáld ki, légyszíves!
2015. aug. 11. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%

Hajnali ötkor nincs jobb dolgod? Menj aludni inkább..

Ugyanis aki erre válaszolni tudna az már halott..

2015. aug. 11. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%

Az elektromos úton kommunikáló fájdalmat jelző idegek 1 millisecen belül eljuttatják a jelet. 250 millisecig hatalmas fájdalom lépne fel. Aztán megsérülne a frontális kéreg, ami a fájdalom felelőse. Ennyi idő alatt a fájdalom csökkentő koncentrációs gradiens alapú, lassú ideg reakciók nem indulnak be, és ez után sem, mert a belső szervek nem bírnak ki ekkora ütest. Ha az agyat nem éri más fizikai hatás, mint a gyorsulás, akkor legjobb esetben is, egy zúzmó szintjén fog vegetálni a test. De ennek kicsi az esélye.


A számolással nem farasztalak, mert az is fájna :)

2015. aug. 11. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
28%
Nagyot koppan, az biztos. Ha éppen úgy esik, hogy derékkal merőlegesen metszi a sínszálat, átvágja a kerék, miután a pályakotró egy óriási ütést mér rá.
2015. aug. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
Egyszer le estem a fáról. Nem direkt. A lécc miatt estem le, mert nem volt rögzítve. a szervezeted kilövi az agyadat. Szóval az élet célja, hogy te milyen ember vagy és ha így akarod meg szakítani akkor vissza fogsz ide kerülni. NE tedd emiatt sem, mert hazudnék ha én azt mondanám, hogy nem álltam ez elött. DE álltam és szerencsém volt. HIdd el nem éri meg. az idő mindent be gyógyít és késöbb jót fogsz röhögni saját magadon.:)
2015. aug. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
70%
Senki nem gondol a Mozdonyvezetőre? Óriási lelki trauma ez, hogy a több száz tonnás vonatot nem tudja időben megállítani, legalább 300 méter kell vészfékkel. Végig kell néznie az egész esetet, majd jönnek az álmatlan éjszakák vagy rémálmok. Rajta kívül rengeteg utas szeretne időben megérkezni a célállomásra, nem pedig 2-3 órán át vesztegelni a pályán.
2015. aug. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!