Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » A levett köröm mindig visszanő?

A levett köröm mindig visszanő?

Figyelt kérdés
8 hónapja be van gyulladva a nagylábujjam. Eléggé elhúztam az időt, de rádöbbentem, gombavatómra helyre kell hozni, mert nem tudom felvenni a cipőt a ruhámhoz. Kedden voltam egy sebésznél, kivágta a benőtt körömrészt, de nem tudta megműteni mert elég durván be volt gyulladva. Ma voltam kötözésen, a gyulladás lement, de jövőhét kedden leveszi az egész körmömet, mert valószínű hogy ismét kiújulna. Azt mondta TELJESEN leveszi. Úgy fogalmazott "csontig eltávolítjuk". De ha le is veszi, akkor visszanő az? Valakinek van erről tapasztalata? Fáj a műtét közben? (Azt tudom, hogy utána igen.)

2015. aug. 13. 19:38
 1/2 szamo77db ***** válasza:
100%
Nekem nagyon sokszor le kellett venni a körmömet, benövés miatt. Minden esetben visszanőtt, de türelem kell hozzá, mert volt, hogy nyáron vették le és karácsony lett, mire teljesen visszanőtt.
2015. aug. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
és műtét közben fáj? Éreztél valamit? Kicsit félek tőle.
2015. aug. 13. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!