Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Pár napja elestem görkorival...

Pár napja elestem görkorival az úttesten, a térdem úgy koppant a betonon mint egy fadarab. Azóta feszül a térdem ha túlságosan be akarom hajlítani/kinyújtani, lehet valami "elreccsent" vagy ilyesmi?

Figyelt kérdés
Előre is köszi a válaszokat! :) 14l

2015. szept. 29. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez magától gyógyuló zúzódástól porcleváláson keresztül repedésig bármi lehet. Dokihoz kéne menni.


És vegyél térd meg könyökvédőt, ha még szeretnél görkorizni valaha.

2015. szept. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Ahogy az első írta, ez bármi lehet, benne van a pakliban, hogy nem súlyos, de az is lehet. Menj orvoshoz. Kezdetben én is nagyképű voltam, hogy térd és könyökvédő minek (sisakom meg kesztyűm volt a biciklizés miatt amúgy is, és azokat szeretem). Aztán beláttam, hogy jobb lesz nekem térdvédővel, legalább eleinte. Bár nem írtad, hogy kezdő lennél.

2015. szept. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :)
2015. szept. 29. 22:44
 4/5 A kérdező kommentje:

2-es: Hahh, velem is ez volt, azt hittem a térdvédő dedós dolog... :/

Még várok pár napot, aztán ha nem javul elmegyek orvoshoz, csak nem akarok beégni, hogy elmegyek, semmi problémám nincs, és mindenki egy hisztis hipohorder-nek néz :/

2015. szept. 29. 22:48
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem minél hamarabb menj orvoshoz, mert annál jobbak az esélyeid, ha tényleg súlyos lenne. Ha meg nem hamarabb megnyugszol, hogy nincs baj. :)


Én soha nem korizok sisak, kesztyű, térd, könyök, és csuklóvédő nélkül. Pedig már nem vagyok kezdő. Sokkal cikibb "vagányság" miatt megsérülni, mint felvenni a védőcuccokat, amit direkt erre találtak ki. :) Egy rossz esés, és egy életre tönkremehet valamelyik ízületed, ami jól jönne még idősebb korodban is. Ráadásul lehet hogy korizni sem fogsz tudni utána. A védőcuccok csak azok szerint ciki dolgok, aki még sosem esett el igazán, vagy nem is tud korizni. :)


Jobbulást kívánok, és vedd fel legközelebb a védőcuccokat! :)

2015. szept. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!