Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Porc "probléma" a kézfejen?

Porc "probléma" a kézfejen?

Figyelt kérdés
Sziasztok, karate edzésen boxzsákon gyakoroltuk majd pajzsokon és a fejlődés érdekében igyekeztem teljes erőből püfölni őket. Edzés során használtam bandázst de egy idő után úgy éreztem mintha átvérzett volna mert ragadt az ujj bütykömnél pont ahol már egyszer volt egy nagyobb lehorzsolásom (az pont begyógyult). Mikor levettem a fáslit edzés végén, láttam, hogy nem vérzett át de a középső ujjamnál ahol van a "bütyök" (nem tudom, hogy hívják hivatalosan) mozog a porc míg a többi bütyöknél picit se mozog. Fájni nem fáj csak picit zavaró, hogy mozog. Be fog gyógyulni vagy igényel bármiféle orvosi kezelést? Minden ugyan úgy működik ahogy kell.
2015. okt. 1. 09:13
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!