Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Szerintetek ezt műteni fogják?...

Szerintetek ezt műteni fogják? Többi lent.

Figyelt kérdés
Még májusban volt egy balesetem bmxel, és inszalaghúzódásom volt. Az orvos aztmondta, hogy 3 hét után már rendesen fogok tudni járni, de utánanéztünk és min. 3 hónap kell, hogy rendbejőjjön. Még 3 hónap után is iszonyatosan fáj a mai napig még akkor is amikor fekszem. Az inszalagom ki is szok dudorodni (1-1/5cm-re). Nem tudom, hogy ez mennyire fontos, de 3 helyen húzódott meg a bokámban. Lehet, hogy ez abszolút nem függ össze az operállással, de nagyon félek ugyanis nemsokára megyünk ortopédhoz és ha valószínű, hogy műteni kell nem fog meglepetésként érni a dolog. A NORMÁLIS válaszokat előre is köszönöm!

2015. okt. 12. 18:30
 1/1 anonim válasza:
Gondolom csak rontgen volt, az nem mutatja ki pontosan hogy szakadas, nyulas van a szalagoddal. MRI felvetel mutatja ki a lenyeget (engem negy orvos kuldott rontgenre semmit nem lattak, a negyedik elkuldott utana MRI re is es kiderult hogy a terdemben porcszakadas van. Egy hete mutottek, kivettek a porcot es felszabaditottak a terdkalacsom. rettentoen faj meg most is, annyira hogy holnap megyek vissza dokihoz. de rendbe fog jonni es jobb lesz idovel. :) szerintem kerj egy idopontot MR vizsgalatra. Jobbulast!:) 18/F
2015. okt. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!