Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Meggyógyulhat magától a lábam?

Meggyógyulhat magától a lábam?

Figyelt kérdés
A jobb lábam kissebb mint a bal,nem tudom megállapítani mennyivel,lehet-e annak a következménye hogy egy pár éve annyira megütöttem,hogy nem tudtam ráállni néhány hétig?Vagy velem így születtem?Mindenesetre nagyon idegesítő tud lenni mikor megyek vagy csak állok de inkább akkor érzem igazán mikor kemény fizikai munkát végzek.Megnőlhet még a jobb lábam ugyanannyira mint a bal,vagy feltétlen menjek el egy orvoshoz és megmondja mi a teendő?

2015. okt. 25. 12:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Menj orvoshoz. Lehet hogy kapsz egy magasító talp betétet,ha nagyobb az eltérés akkor a cipőd talpát fogják meg emelni.

A fiam is így született,hogy 2 centivel eltér a lába. 45-ös lábára 46-os cipőt kell venni és a két centis talp betét.

A munkavédelmi cipőjének a talpa van magasítva. Egyáltalán nem látszik.

Még a papucsot is tudják magasítani.

2015. okt. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez a jelenség valamelyik farizület meghibásodásától (ficam) is keletkezhet. Egy jobb csontkovács is meg tudja állapítani.
2015. okt. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tehát akkor valószínüleg azért van mert megütöttem?
2015. okt. 26. 06:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!