Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Miért nem kaphatok könnyített...

Miért nem kaphatok könnyített gipszet?

Figyelt kérdés

Sajnos 2 hete a lépcsőn rosszul léptem és ráestem a lábfejem külső élére, aminek következtében a 4-es és 5-ös lábközépcsontom eltörött. Nem hinném, hogy különösebben súlyos törés lenne, mert nem műtötték, 10 napra kaptam egy fekvőgipszet, meg a hasamba véralvadásgátló injekciót kell adnom minden nap. Nézegettem a neten, hogy utána a járógipszet majd kérhetem könnyített (fizetős) gipsz formájában is. De nagy meglepetésemre és csalódásomra az orvos határozottan közölte a járógipsz felrakásakor, hogy ezt felejtsem el,a műanyag gipsz nem ilyen törésre való. Erre kaptam egy sima nagy gipszet járónak, ami nyom vagy 6 kilót és cipőt sem tudok rávenni, mert a talpam alá egy műanyag sarkat gipszeltek, hogy azon tudjak járni.


Ez most így normális eljárás vajon, vagy jobban teszem, ha keresek másik orvost, aki hajlandó könnyített gipszet feltenni? Szerintetek?



2015. nov. 8. 13:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha azt mondta, hogy a műanyag gipsz nem ilyen törésre való, akkor biztosan úgy is van, hidd el amit az orvos mond.
2015. nov. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De ez így nagyon rossz :S
2015. nov. 8. 15:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Én traumatológián dolgozom és nálunk is töréshez kötött, hogy ki milyen gipszet kaphat. Ha a doki így ítélte meg, az nem szívatásból vagy viccből van.
2015. nov. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen!
2015. nov. 8. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!