Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mi lehet az ujjammal?

Mi lehet az ujjammal?

Figyelt kérdés

Három napja röpiztünk tesin és elég rossz szögben találta el a labda a kisujjamat. Estére feldagadt és belilult és mozgatni sem igazán tudom. Gondoltam megvárom hogy elmúlik-e, de nem igazán lett jobb. :(

Nem tudom hogy eltört, vagy mi?



2015. nov. 25. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Majd az orvos megmondja. Már nála kellett volna kezdeni, nem itt...
2015. nov. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha a mozgathatósága csökkent, az valószínűleg törés. Ha nyomkodásra szúró fájdalmat érzel, akkor még valószínűbb.
2015. nov. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen egyszer, csak kosárlabdával. Rossz szögben találta el, akkor úgy megfájdult hogy majdnem bepisiltem.. mire hazaértem csúnyán feldagadt és lila is lett de nekem elmúlt magától. sajnos nem emlékszem hogy mennyi idő kellett neki mert jópár éve volt ez már, viszont hogyha neked nem változik jobb ha megnézeted egy szakemberrel
2015. nov. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Kezdésnek elég ha megmutatom a suliorvosnak?
2015. nov. 25. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!