Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Lábfej fájdalom?

Lábfej fájdalom?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben nagyon elszoktam a magassarkútól, azonban múlt héten kénytelen voltam azt hordani, napi 10-12 órában. Mára a lábfejem olyan szinten fáj, hogy ordítani tudnék. Ahogy hozzáérek, a csillagokat látom, lépésre is kegyetlenül fáj. Mit tudnék csinálni vele? Régebben ennél magasabb sarkú cipőket hordtam, mégsem volt semmi probléma. Tudnátok ajánlani valamilyen krémet? Vagy mit csináljak? Orvoshoz érdemes elmennem ezzel? Szerintem egy jó kis gyulladás is lehet.
2015. dec. 8. 08:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Öregszel. Nekem is fáj, én úgy oldottam meg, hogy nem hordok, és kész. Meleg/forró vizes áztatás, aztán letestápolózni, esetleg izomlazító krém, és napokig ne kelj ki az ágyból. És soha többé ilyen állatkínzó xart.
2015. dec. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, öregszem :) Tudom, hogy nem kéne hordani ezeket a "szarokat", de sajnos a munkám megköveteli néha. És ami a vicc, nem is a jó öreg, hegyesorrú, tűsarkú cipőt vettem fel, hanem egy átlag magas, vastagabb sarkú Scholl cipőt. És mégis...
2015. dec. 8. 09:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Most én is így jártam. Hogyan és mennyi idő alatt múlt el?
2016. ápr. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!