Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Artroszkópos műtét után...

Artroszkópos műtét után normális, ha nem tudom teljesen kinyújtani a lábam?

Figyelt kérdés
Most 8. napja, hogy műtöttek artroszkóposan porcszakadás miatt. Másnap miután kivették a csövet, nem sokkal haza is engedtek. Rá két napra kissé nehezen, de már tudtam járni sántikálva. Azóta napról napra jobban megy a járás, és a fájdalom is egyre enyhébb, viszont nem tudom teljesen kinyújtani a lábam, ha erőltetem akkor feszül és nyilal. Tegnap voltam varratszedésen, az orvos azt mondta, nem kell gyógytornára járnom, mivel fiatal vagyok és egészséges, elég ha porcerősítőt szedek. Rákérdeztem, hogy mennyire normális, hogy nem tudom kinyújtani, mire azt felelte, hogy nem normális és erőltessem. Én viszont úgy gondolom, ahhoz képest, hogy egy hét telt el, elég jó állapotban is vagyok, de azért próbálom teljesen kinyújtani, viszont tényleg fáj..és ez kicsit megrémiszt. Félek, hogy végleg így marad :( Szeretnék sportolni is minél hamarabb.. Kérlek titeket, akinek volt ilyen műtétje, az írjon a tapasztalatairól :(

2015. dec. 11. 11:56
 1/3 stewie200 ***** válasza:
Szia. Nekem februarban volt ugyanilyen mutetem. 30gyogytornat irt ki a doki,de a legtobb gyakorlatot otthon is lehet vegezni,en aztbjavaslom keress a neten gyakorlatokat es fokozatosan probalgasd. Pl . Lefekszel az agyra nyujtott labakkal es igy probalod lenyomni egyszerre a ket terded vagy ugyanigy teszel ala egy puha labdat/parnat es azt probalod lenyomni az erintett labbal. Egyebkent 3 hete megint mutottek,most terdszalagot es ugyanezeket csinalom:D jobbulast
2015. dec. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszt es neked is jobbulast:(

Eeees az mennyire normalis, h a bal oldali Heg alatt nott egy pukli?😅 Elegge faj..

2015. dec. 14. 18:42
 3/3 stewie200 ***** válasza:
Az majd elmulik :) nekem mar alig latszik a 2 kis "lyuk"
2015. dec. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!