Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Baleseti Heg csiszolása...

Madnick kérdése:

Baleseti Heg csiszolása lehetséges? ( bővebben lent)

Figyelt kérdés
Van egy baleseti, és egy műtéti hegem is. Erőteljesen más színűek, a bőrtől elütnek, ráadásul ami nem a műtéti, nincsenek is igazán "szintben". Arra gondoltam, hogy valamilyen módon nem lehetne a felső bőrréteget "sebesíteni" hogy újrainduljon rajta a bőrképződés? És a var alatt normális bőr képződne. Példaként csiszolásra gondoltam, vagy vmivel horzsolásrA.

2015. dec. 14. 00:50
 1/4 anonim ***** válasza:
nem az egész bőrképződés fog elindulni, felesleges és fájdalmas is, ha mélyen megsérted nemcsak elfertőzhet de ugyanúgy visszavarasodik és egyre csúnyább lesz
2015. dec. 14. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 TR75 ***** válasza:
Létezik krémes megoldás (Contractubex), nem olcsó, de azt mondják, jó.
2015. dec. 14. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2015. dec. 14. 10:21
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha ilyen sebgyógyulási hajlamod van akkor bármit is próbálnál csinálni vele, az újabb seb helye ugyanilyen csúnya lesz.

Contratubex, szerintem is.

2015. dec. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!