Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Nagyon beütöttem a fejem kb 2...

Nagyon beütöttem a fejem kb 2 órája. Agyrázkódásom lehet? 123/lány

Figyelt kérdés
Kemény fejem van, kiskorom óta sokszor bevertem már eléggé és semmi bajom nem lett belőle, de most sokkal jobban fáj. Iskolából jöttem épp haza és gondoltam jó lesz a járdán (jégen) csúszni egyet, de elestem és baloldalt nagyon keményen beütöttem. Azóta lényegesen enyhült a fájdalom, de még fáj. Nagyon könnyen bebeszélek magamnak, hogy súlyos, meg meghalok.. Anyukám 6-kor lesz csak itthon, egyedül nem mehetek orvoshoz (különben is félnék egyedül). Mit tudok addig tenni?

2016. jan. 6. 15:20
 1/10 A kérdező kommentje:
*13
2016. jan. 6. 15:23
 2/10 anonim ***** válasza:
Tegyél rá egy hideg vizes borogatást, ha csak fájdalom van és egyéb más tünet nincs, (eszméletvesztés, szédülés, látásproblémák, hányinger, hányás, emlékezetkiesés, fülcsengés, egyensúlyproblémák, aluszékonyság), akkor talán nincs nagy gond.
2016. jan. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors választ! :) Kicsit megnyugodtam.
2016. jan. 6. 15:30
 4/10 anonim ***** válasza:
Nincs különösebb bajod, legközelebb figyelj oda jobban! :)
2016. jan. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát kicsit gyorsan történt a dolog, hogy oda tudjak figyelni, de mégegyszer ilyet nem csinálok az biztos. :D
2016. jan. 6. 15:40
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha megnyugtat, én ennyi idősen a kezemet- lábamat törtem :D De ne aggódj, ha agyrázkódásod lenne, nem tudtad volna kiírni a kérdést. Ha nem szédülsz, nem hánysz, a látásoddal sincs semmi, akkor nincs komolya baj a dudoron kívül. :)
2016. jan. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Dudor sincsen, nekem nem nagyon szokott lenni, csak még fáj, de elmúlik tudom, mert véletlen egyszer fejbevágtam nővérem egy távirányítóval és neki az 2-3 napig még fájt.. XD Kemény a feje az egész családnak. :D
2016. jan. 6. 21:51
 8/10 A kérdező kommentje:
Még mindig nem oké.. Mikorra kéne elmúlnia?
2016. jan. 7. 07:12
 9/10 anonim ***** válasza:
Remélem jobban vagy, voltatok orvosnál?
2016. jan. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem voltam orvosnál, jobban vagyok.
2016. jan. 7. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!