Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mi lehet ez? Egy kicsit félek!

Mi lehet ez? Egy kicsit félek!

Figyelt kérdés
Szóval, kb 4 hónapja történt,hogy szereltem, nagyon felbaxott, a villáskulcsot a földhöz b*sztam és annyira ideges voltam,hogy elkezdett jobb oldalt a fülem felett a fejem fájni, földre rogytam, mert nagyon fájt. Azóta mindig,hogyha hirtelen felhajolok, hirtelen elfordítom a fejem, vagy megrázom a fejemet nagyon megfájdul ott és elkezd könnyezni a jobb szemem. Voltam orvosnál, elküldött vérvételre utána SZ@RT SE MONDOTT....

2016. febr. 10. 15:25
 1/4 A kérdező kommentje:
ja, még annyit,hogy sokszor jövök haza úgy az iskolából, hogy annyira fáj a fejem,hogy beszélni nem tudok, még köszönni is muteréknak inkább csak bólintok vagy ilyesmi, rohanok fel aludni hogy elmúljon
2016. febr. 10. 15:32
 2/4 anonim ***** válasza:
mondjuk a vérvétel eredményeit nem láthatnánk? így nem sokat lehet mondani
2016. febr. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A villáskulcs visszrúgott? Megsérültél, vagy csak a füled fájdult meg az erős hangtól?


Kéne neked először is egy MRI, vagy CT, másodszor egy orr-fül-gégész (a a füled miatt), harmadszor (ha megvolt mind és mind negatív), akkor egy pszichiáter. Ugyanis létezik olyan is, hogy pszichogén fájdalom. Fizikai alapja nincsen, de lelki annál több.

2016. febr. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Semmi köze a villáskulcshoz, csak mondtam,hogy annyira ideges voltma,hogy azt is földhöz vágtam.
2016. febr. 10. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!