Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mivel kezeljem? Hétvégén...

Slip4 kérdése:

Mivel kezeljem? Hétvégén nagyon leégett a hátam úgy hogy nagyobb kisebb hólyagok keletkeztek a vállamon.

Figyelt kérdés
Nagy nehezen tudok csak el aludni vele,húzódik lüktet,ha bőrgyógyászatra megyek oda idő pont kell ,kitudja mikorra kapok időpontot ,valami más megoldást keresek,valami ötlet?

2015. júl. 21. 10:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Három spay is van, ami jó leégésre (égésre, rovarcsípésre).

Az Irix és Naxol alkoholos-gyógynövényes és szerintem nagyon jó hatású. Bár az alkohol miatt egy kissé csíphet a hólyagoknál, de a benne lévő anyagok fájdalomcsillapító hatásúak és gyorsabban is gyógyul az égés tőle.

Jó a Panthenol is, abban nincs alkohol, nem csíp, de én úgy tapasztaltam a hatásossága sem annyira jó, mint az előző kettőnek.

Mindhárom (elvileg) patikában kapható. Szokott lenni kisebb kiszerelésben is.

A helyedben vennék egy Panthenolt és a másik kettőből vmelyiket. Aztán meglátod h. el bírod-e viselni az alkoholos spary-t v. még várnod kell vele. De addig is a Panthenollal tudod kezelni.

2015. júl. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget,őszintén meg mondom sok oldalt már végig olvastam ezzel kapcsolatban és írták hogy a hólyagos bőr felületre semmiképp ne kenjek zsíros alapú kenőcsöket,bár van itthon sudocream-ünk és az állítólag jó rá,ha más nem akkor marad a tűrés,köszönöm a gyors választ.
2015. júl. 21. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!