Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Lementem ma edzeni terembe és...

Lementem ma edzeni terembe és tricepsz edzés közben (csigás letolás) becsípődött a nyakam. Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Legalábbis arra gondolok, hogy becsípődés lehet, ugyanis a gyakorlat közben hirtelen jellegzetes hang és érzés következtében összerándult egy kis ponton a tarkómtól kicsit jobbra egy pont. (? )

A gyakorlatot és az edzés azonnal abba hagytam és pihentetni kezdtem a nyakam majd haza jöttem.

Egyelőre nem javult a helyzet és se vízszintesen se függőlegesen nem igen tudom mozgatni a nyakam anélkül h csípődői fájdalmat ne éreznék. Még sosem volt ilyen, mindig kis súlyokkal dolgoztam, több ismétlés számmal így nem is értem mitől történhetett.

Tudnátok ajánlani valamit ami segítene?

Illetve érdemes lenne elmennem orvoshoz ezzel vagy pár napon belül elmúlik magától is?



2016. febr. 21. 18:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Valami pattanó hangot hallottál? Én egyszer félálomban hirtelen mozdítottam a fejem, 2 napig alig bírtam tartani is. 1 hét alatt rendbe jött.
2016. febr. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
érdemes-e a doki??? most azonnal irány az ügyeletes baleseti sebészet!
2016. febr. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, pattanó hanghoz tudnám hasonlítani.
2016. febr. 21. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!