Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan tudnám a tricepszeimet...

Hogyan tudnám a tricepszeimet egyenlővé erősíteni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy tricepszre általában kétkezes gyakorlatokat szoktam végezni(pl csigás letölás, tricepsznyújtás fekve rúddal, tólódzkodás...) ezért a múltkori edzésen direkt szinte csak egykezes tricepsz gyakorlatokat végeztem(pl lórúgás, csigás lehúzás egykézzel...) és azt vettem észre hogy a jobb tricepszem iszonyatosan gyengébb a balnál(például ez egykezes csingás lehúzást ballal simán megy 30 jobbal viszont 15-tel is megszenvedek[kétkézzel együtt pedig 65-70 szokott menni]). Sajnos ezt csak most vettem észre pedig kinézetre csak minimális külömbség van a 2 között. Mit tudnék csinálni hogy úgy fejlesszem fel a jobb tricepszet hogy a bal ne essen nagyon vissza? Mert gondolom folytatni a kétkezes tricepszezést nem lenne túl jó ötlet.

2016. febr. 18. 16:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Csak egykezes gyakorlatok, és mindet a gyengébb kezedhez igazítasz, annyit, és akkora súllyal csinálsz.
2016. febr. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!