Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Erős fájdalom a csípő és a...

Erős fájdalom a csípő és a comb találkozásánál! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Túlerőltettem, közel egy hónapja fáj, alig javult. Emelgetni tudom, de ahogy egyre feljebb húzom a lábam, úgy egyre jobban hasít a fájdalom. Nyújtsak? Erőltessem, hogy visszamenjen a régi állapotba? 15/F

2016. márc. 8. 22:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne erőltesd, inkább menj orvoshoz.
2016. márc. 9. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Erőltetni semmiképpen, reuma krémek, sportkrémek, gyulladásra,kenegetésre. De valószinű ezek nem segitenek, reumatológia injekció lesz.
2016. márc. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Voltam a kérdés után pár nappal reumatológusnál, szedtem Voltaren Dolo-t amíg el nem fogyott. Mostanábam ezzel a Dr.Chen Herbal Cure masszázskrémmel kenem a lábam. Nagyon elegem van már ebből a szenvedésből...Egy injeckió teljesen megjavítaná ezt a szutyok izmot?
2016. márc. 25. 14:03
 4/4 anonim válasza:
Az injekciót kértem, valamit javult de nem múlik el. Azt is csak 3 havonta lehet mert nem túl jó hatással van a májra.Gyógynövényeket, gyömbért, kurkumát lehet, táplálék kiegészitőt fogyasztani napi szinten, rendszeresen.
2016. júl. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!