Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért szorul enyhén ökölbe...

Miért szorul enyhén ökölbe sokszor a kezem alvás közben?

Figyelt kérdés
Valahol olvastam, hogy azért, mert sok bennem a düh, az indulat. Igaz lehet ez? Van más magyarázata?

2015. jan. 30. 11:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Áltaában a stressz miatt van.
2015. jan. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Úgy van, ahogy az első írta. Tenni kell ellene, mert ilyenkor nem kielégítő minőségű az alvásod sem, és az hosszabb távon sokmindenre kihathat egészség terén. Gyógynövényes, vagy homeopátiás szerekkel, teákkal próbálkozz, de a legtutibb ha rájössz a kiváltó okra és meg is tudod oldani.
2015. jan. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Tudom az okát, de sajnos nem tudok ellene mit tenni.

Tudnál ajánlani nekem ilyen szereket, teákat?

2015. jan. 30. 12:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Citromfű-, levedula tea, stb. ... Ezek keverékei, valamint ezekből az alapanyagokból különböző tabletták. Homeopátiás pl. a Sedatif PC. Ezek csak példák, sokféle van. Legjobb ha gyógynövény boltban érdeklődsz. Némelyiket drogériában is meglehet kapni, de tanácsot ne ott kérj. A homeopátiás szereket patikában árulják.
2015. jan. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Minden problémát meg lehet oldani, vagy megtanulni kezelni a helyzetet, bár ez a nehezebb, de többet igérő megoldás.
2015. jan. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

13:19-Köszönöm!


13:24: Nem, nem lehet megoldani minden problémát egy félről. Az enyém sem rajtam múlik, konkrétan zsákutcában vagyok, más hibájából.

2015. jan. 31. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!